ēstprieks

Video receptes

Šeit atradīsiet garšīgas un veselīgas receptes, ar kurām iepriecināt mazos gardēžu vēderus!
Recepšu autori: Uztura speciāliste Lizete Puga un šefpavārs Jēkabs Naumovs.
Pērļu grūbu sautējums ar sakņu dārzeņiem un garšaugiem

Kārtīgs un veselīgs ēdiens, kas ilgi dos spēku bērnam būt aktīvam, justies paēdušam. Pērļu grūbās ir vērtīgas izejvielas un tā ir lieliska alternatīva aizstājot baltos rīsus. Ēdiena bagātīgo garšu dos dārzeņi un garšaugi.
Brokastu granola ar melnās šokolādes gabaliņiem

Atlasi veselīgas un tīras sastāvdaļas bez liekiem cukuriem un taukiem, ko piedāvāt bērnam brokastīs.
Trīskrāsu veselīgie smūtiji

Katrai krāsai savs spēks, tāpēc uzturspeciālisti mudina bērnu vecākus apēst varavīksni katru dienu. Jo bērna uzturs ir dažādāks - pilns vērtīgu vitamīnu un uzturvielu, jo augošais organisms atradīs vairāk izejvielu savai veselībai.
Zemeņu zupa ar biezpiena saliņu

Zemeņu deserts, kas iepriecinās mazos ēdājus un vairos ēstprieku. Šis ir BKUS pacientu viens no vismīļākajiem saldajiem ēdieniem. Tajā atrodamas svaigas ogas un liels daudzums olbaltumvielu- tāpēc droši sakām, šī ir laba deserta izvēle.
Omlete ar dārzeņiem

Nav tādu ģimeņu Latvijā, kas dārzeņus ēstu par daudz. Tāpēc arī brokastu ēdienos ir būtiski, ielikt krāsainus vietējos dārzeņus, lai bērns saņem šķiedrvielas un vitamīnus.
Pasta ar Alfredo mērci

Tik bieži dzirdam, ka pasta ar sieru ir viens no bērnu iecienītakajiem ēdieniem. Te ideja, kā padarīt šo ēdienu bagātāku, lai augošais organisms iegūst visas vajadzīgās uzturvielas.
Kakao keksiņi ar žāvētām dzērvenēm

Kakao keksiņi ar žāvētām dzērvenēm mazajiem ēdājiem uz kārā zoba!
Vistas buljonzupa

Šis pilvērtīgais vistas buljons būs lieliska "atveseļošanās zupa", jo dārzeņi atdod zupai savus vitamnīnus un mikro/makro elementus. Pāris karotes dara brīnumus!
Kartupeļu gratēns

Sātīgais un mutē kūstošais franču virtuves šedevrs – kartupeļu gratēns, kas iepriecinās mazos gardēžus.
Parunāsim
X